Sakarya'nın Bir İlçesi bulmacada nedir?

Sakarya'nın Bir İlçesi“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 16 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Sakarya'nın Bir İlçesi” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Sakarya'nın Bir İlçesi“ sorusuna cevap olarak “ADAPAZARI”, “AKYAZI”, “ARİFİYE”, “ERENLER”, “FERİZLİ”, “GEYVE”, “HENDEK”, “KARAPÜRÇEK”, “KARASU”, “KAYNARCA”, “KOCAALİ”, “PAMUKOVA”, “SAPANCA”, “SERDİVAN”, “SÖĞÜTLÜ”, “V TARAKLI” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı16
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı3
Harf Sayısı22

Anahtar Kelimeler:

bulmaca sözlüğü 'sakaryanın bir i̇lçesi', sözlük sakaryanın bir i̇lçesi, sözlükte sakaryanın bir i̇lçesi, sakaryanın bir i̇lçesi açıklaması, bulmaca çözümü sakaryanın bir i̇lçesi, bulmacada sakaryanın bir i̇lçesi, sakaryanın bir i̇lçesi, sakaryanın bir i̇lçesi nedir, bulmaca sakaryanın bir i̇lçesi, bulmaca soruları sakaryanın bir i̇lçesi, sakaryanın bir i̇lçesi ne demek, sözlükte sakaryanın bir i̇lçesi ne, sakaryanın bir i̇lçesi tanımı