Sakarca” da denilen ve yurdumuzun sulak alanlarında yaşayan bir kuş bulmacada nedir?

Sakarca” da denilen ve yurdumuzun sulak alanlarında yaşayan bir kuş“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Sakarca” da denilen ve yurdumuzun sulak alanlarında yaşayan bir kuş” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Sakarca” da denilen ve yurdumuzun sulak alanlarında yaşayan bir kuş“ sorusuna cevap olarak “KARAMEKE” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı10
Harf Sayısı67

Anahtar Kelimeler:

sakarca” da denilen ve yurdumuzun sulak alanlarında yaşayan bir kuş tanımı, bulmaca sözlüğü 'sakarca” da denilen ve yurdumuzun sulak alanlarında yaşayan bir kuş', sözlükte sakarca” da denilen ve yurdumuzun sulak alanlarında yaşayan bir kuş, sözlükte sakarca” da denilen ve yurdumuzun sulak alanlarında yaşayan bir kuş ne, sakarca” da denilen ve yurdumuzun sulak alanlarında yaşayan bir kuş, bulmaca soruları sakarca” da denilen ve yurdumuzun sulak alanlarında yaşayan bir kuş, sakarca” da denilen ve yurdumuzun sulak alanlarında yaşayan bir kuş ne demek, bulmacada sakarca” da denilen ve yurdumuzun sulak alanlarında yaşayan bir kuş, sözlük sakarca” da denilen ve yurdumuzun sulak alanlarında yaşayan bir kuş, sakarca” da denilen ve yurdumuzun sulak alanlarında yaşayan bir kuş nedir, bulmaca çözümü sakarca” da denilen ve yurdumuzun sulak alanlarında yaşayan bir kuş, bulmaca sakarca” da denilen ve yurdumuzun sulak alanlarında yaşayan bir kuş, sakarca” da denilen ve yurdumuzun sulak alanlarında yaşayan bir kuş açıklaması