Sakaların su taşıdıkları su kovası bulmacada nedir?

Sakaların su taşıdıkları su kovası“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Sakaların su taşıdıkları su kovası” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Sakaların su taşıdıkları su kovası“ sorusuna cevap olarak “KIRBA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı34

Anahtar Kelimeler:

sözlükte sakaların su taşıdıkları su kovası, sakaların su taşıdıkları su kovası ne demek, bulmaca soruları sakaların su taşıdıkları su kovası, bulmacada sakaların su taşıdıkları su kovası, sakaların su taşıdıkları su kovası nedir, sakaların su taşıdıkları su kovası açıklaması, sözlük sakaların su taşıdıkları su kovası, sakaların su taşıdıkları su kovası, bulmaca çözümü sakaların su taşıdıkları su kovası, sözlükte sakaların su taşıdıkları su kovası ne, sakaların su taşıdıkları su kovası tanımı, bulmaca sözlüğü 'sakaların su taşıdıkları su kovası', bulmaca sakaların su taşıdıkları su kovası