Sakızcık Ağacının Ya Da Kirazın Küçüklerini Yiyerek Beslenen Kuş bulmacada nedir?

Sakızcık Ağacının Ya Da Kirazın Küçüklerini Yiyerek Beslenen Kuş“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Sakızcık Ağacının Ya Da Kirazın Küçüklerini Yiyerek Beslenen Kuş” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Sakızcık Ağacının Ya Da Kirazın Küçüklerini Yiyerek Beslenen Kuş“ sorusuna cevap olarak “YALIKUŞU” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı9
Harf Sayısı64

Anahtar Kelimeler:

sözlükte sakızcık ağacının ya da kirazın küçüklerini yiyerek beslenen kuş, bulmaca çözümü sakızcık ağacının ya da kirazın küçüklerini yiyerek beslenen kuş, sakızcık ağacının ya da kirazın küçüklerini yiyerek beslenen kuş, bulmaca soruları sakızcık ağacının ya da kirazın küçüklerini yiyerek beslenen kuş, bulmaca sözlüğü 'sakızcık ağacının ya da kirazın küçüklerini yiyerek beslenen kuş', sakızcık ağacının ya da kirazın küçüklerini yiyerek beslenen kuş nedir, sözlük sakızcık ağacının ya da kirazın küçüklerini yiyerek beslenen kuş, sakızcık ağacının ya da kirazın küçüklerini yiyerek beslenen kuş ne demek, sözlükte sakızcık ağacının ya da kirazın küçüklerini yiyerek beslenen kuş ne, sakızcık ağacının ya da kirazın küçüklerini yiyerek beslenen kuş tanımı, bulmaca sakızcık ağacının ya da kirazın küçüklerini yiyerek beslenen kuş, sakızcık ağacının ya da kirazın küçüklerini yiyerek beslenen kuş açıklaması, bulmacada sakızcık ağacının ya da kirazın küçüklerini yiyerek beslenen kuş