Saint Kitts'in Ve Nevis'in Başkenti bulmacada nedir?

Saint Kitts'in Ve Nevis'in Başkenti“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Saint Kitts'in Ve Nevis'in Başkenti” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Saint Kitts'in Ve Nevis'in Başkenti“ sorusuna cevap olarak “BASSETERRE” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı35

Anahtar Kelimeler:

bulmaca çözümü saint kittsin ve nevisin başkenti, saint kittsin ve nevisin başkenti açıklaması, bulmaca sözlüğü 'saint kittsin ve nevisin başkenti', sözlük saint kittsin ve nevisin başkenti, saint kittsin ve nevisin başkenti nedir, bulmaca soruları saint kittsin ve nevisin başkenti, sözlükte saint kittsin ve nevisin başkenti ne, saint kittsin ve nevisin başkenti ne demek, sözlükte saint kittsin ve nevisin başkenti, bulmaca saint kittsin ve nevisin başkenti, saint kittsin ve nevisin başkenti tanımı, saint kittsin ve nevisin başkenti, bulmacada saint kittsin ve nevisin başkenti