Safra yollarının biçim ve işlevinin incelendiği radyolojik yöntem bulmacada nedir?

Safra yollarının biçim ve işlevinin incelendiği radyolojik yöntem“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Safra yollarının biçim ve işlevinin incelendiği radyolojik yöntem” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Safra yollarının biçim ve işlevinin incelendiği radyolojik yöntem“ sorusuna cevap olarak “KOLONHOGRAFİ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı8
Harf Sayısı65

Anahtar Kelimeler:

bulmacada safra yollarının biçim ve işlevinin incelendiği radyolojik yöntem, sözlükte safra yollarının biçim ve işlevinin incelendiği radyolojik yöntem, safra yollarının biçim ve işlevinin incelendiği radyolojik yöntem, sözlükte safra yollarının biçim ve işlevinin incelendiği radyolojik yöntem ne, safra yollarının biçim ve işlevinin incelendiği radyolojik yöntem ne demek, sözlük safra yollarının biçim ve işlevinin incelendiği radyolojik yöntem, safra yollarının biçim ve işlevinin incelendiği radyolojik yöntem tanımı, bulmaca çözümü safra yollarının biçim ve işlevinin incelendiği radyolojik yöntem, bulmaca safra yollarının biçim ve işlevinin incelendiği radyolojik yöntem, bulmaca sözlüğü 'safra yollarının biçim ve işlevinin incelendiği radyolojik yöntem', safra yollarının biçim ve işlevinin incelendiği radyolojik yöntem nedir, safra yollarının biçim ve işlevinin incelendiği radyolojik yöntem açıklaması, bulmaca soruları safra yollarının biçim ve işlevinin incelendiği radyolojik yöntem