Safra salgısı yokluğu ya da yetersizliği bulmacada nedir?

Safra salgısı yokluğu ya da yetersizliği“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Safra salgısı yokluğu ya da yetersizliği” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Safra salgısı yokluğu ya da yetersizliği“ sorusuna cevap olarak “AKOLİ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı40

Anahtar Kelimeler:

sözlük safra salgısı yokluğu ya da yetersizliği, bulmaca safra salgısı yokluğu ya da yetersizliği, bulmaca soruları safra salgısı yokluğu ya da yetersizliği, bulmaca çözümü safra salgısı yokluğu ya da yetersizliği, sözlükte safra salgısı yokluğu ya da yetersizliği ne, sözlükte safra salgısı yokluğu ya da yetersizliği, safra salgısı yokluğu ya da yetersizliği ne demek, safra salgısı yokluğu ya da yetersizliği, safra salgısı yokluğu ya da yetersizliği tanımı, safra salgısı yokluğu ya da yetersizliği nedir, bulmacada safra salgısı yokluğu ya da yetersizliği, bulmaca sözlüğü 'safra salgısı yokluğu ya da yetersizliği', safra salgısı yokluğu ya da yetersizliği açıklaması