Safra kesesi biçimini ve işlevsel durumunu saptamak amacıyla yapılan radyol bulmacada nedir?

Safra kesesi biçimini ve işlevsel durumunu saptamak amacıyla yapılan radyol“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Safra kesesi biçimini ve işlevsel durumunu saptamak amacıyla yapılan radyol” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Safra kesesi biçimini ve işlevsel durumunu saptamak amacıyla yapılan radyol“ sorusuna cevap olarak “KOLESİSTOGRAFİ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı10
Harf Sayısı75

Anahtar Kelimeler:

safra kesesi biçimini ve işlevsel durumunu saptamak amacıyla yapılan radyol ne demek, sözlükte safra kesesi biçimini ve işlevsel durumunu saptamak amacıyla yapılan radyol, bulmaca sözlüğü 'safra kesesi biçimini ve işlevsel durumunu saptamak amacıyla yapılan radyol', bulmaca safra kesesi biçimini ve işlevsel durumunu saptamak amacıyla yapılan radyol, safra kesesi biçimini ve işlevsel durumunu saptamak amacıyla yapılan radyol açıklaması, sözlük safra kesesi biçimini ve işlevsel durumunu saptamak amacıyla yapılan radyol, bulmaca soruları safra kesesi biçimini ve işlevsel durumunu saptamak amacıyla yapılan radyol, bulmaca çözümü safra kesesi biçimini ve işlevsel durumunu saptamak amacıyla yapılan radyol, safra kesesi biçimini ve işlevsel durumunu saptamak amacıyla yapılan radyol nedir, sözlükte safra kesesi biçimini ve işlevsel durumunu saptamak amacıyla yapılan radyol ne, safra kesesi biçimini ve işlevsel durumunu saptamak amacıyla yapılan radyol tanımı, bulmacada safra kesesi biçimini ve işlevsel durumunu saptamak amacıyla yapılan radyol, safra kesesi biçimini ve işlevsel durumunu saptamak amacıyla yapılan radyol