Sadrazamların veya devlet görevlilerinin padişaha verdikleri armağan bulmacada nedir?

Sadrazamların veya devlet görevlilerinin padişaha verdikleri armağan“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Sadrazamların veya devlet görevlilerinin padişaha verdikleri armağan” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Sadrazamların veya devlet görevlilerinin padişaha verdikleri armağan“ sorusuna cevap olarak “RİKABİYE” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı7
Harf Sayısı68

Anahtar Kelimeler:

sadrazamların veya devlet görevlilerinin padişaha verdikleri armağan ne demek, bulmaca sadrazamların veya devlet görevlilerinin padişaha verdikleri armağan, bulmaca çözümü sadrazamların veya devlet görevlilerinin padişaha verdikleri armağan, bulmacada sadrazamların veya devlet görevlilerinin padişaha verdikleri armağan, sadrazamların veya devlet görevlilerinin padişaha verdikleri armağan tanımı, bulmaca sözlüğü 'sadrazamların veya devlet görevlilerinin padişaha verdikleri armağan', sözlükte sadrazamların veya devlet görevlilerinin padişaha verdikleri armağan ne, sözlükte sadrazamların veya devlet görevlilerinin padişaha verdikleri armağan, sadrazamların veya devlet görevlilerinin padişaha verdikleri armağan nedir, bulmaca soruları sadrazamların veya devlet görevlilerinin padişaha verdikleri armağan, sadrazamların veya devlet görevlilerinin padişaha verdikleri armağan, sözlük sadrazamların veya devlet görevlilerinin padişaha verdikleri armağan, sadrazamların veya devlet görevlilerinin padişaha verdikleri armağan açıklaması