Sacda pişirilen bir tür ekmek bulmacada nedir?

Sacda pişirilen bir tür ekmek“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 2 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Sacda pişirilen bir tür ekmek” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Sacda pişirilen bir tür ekmek“ sorusuna cevap olarak “BAZLAMA”, “GİTİL” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı2
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı29

Anahtar Kelimeler:

sacda pişirilen bir tür ekmek ne demek, bulmaca sözlüğü 'sacda pişirilen bir tür ekmek', bulmaca soruları sacda pişirilen bir tür ekmek, sözlükte sacda pişirilen bir tür ekmek ne, bulmacada sacda pişirilen bir tür ekmek, sözlük sacda pişirilen bir tür ekmek, bulmaca sacda pişirilen bir tür ekmek, sacda pişirilen bir tür ekmek, sözlükte sacda pişirilen bir tür ekmek, sacda pişirilen bir tür ekmek nedir, bulmaca çözümü sacda pişirilen bir tür ekmek, sacda pişirilen bir tür ekmek tanımı, sacda pişirilen bir tür ekmek açıklaması