Sabanın ya da belin topraktan kaldırdığı iri parça bulmacada nedir?

Sabanın ya da belin topraktan kaldırdığı iri parça“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Sabanın ya da belin topraktan kaldırdığı iri parça” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Sabanın ya da belin topraktan kaldırdığı iri parça“ sorusuna cevap olarak “KESEK” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı8
Harf Sayısı50

Anahtar Kelimeler:

bulmaca çözümü sabanın ya da belin topraktan kaldırdığı iri parça, sabanın ya da belin topraktan kaldırdığı iri parça nedir, bulmaca soruları sabanın ya da belin topraktan kaldırdığı iri parça, sözlük sabanın ya da belin topraktan kaldırdığı iri parça, sabanın ya da belin topraktan kaldırdığı iri parça tanımı, bulmaca sözlüğü 'sabanın ya da belin topraktan kaldırdığı iri parça', sözlükte sabanın ya da belin topraktan kaldırdığı iri parça, bulmaca sabanın ya da belin topraktan kaldırdığı iri parça, sözlükte sabanın ya da belin topraktan kaldırdığı iri parça ne, bulmacada sabanın ya da belin topraktan kaldırdığı iri parça, sabanın ya da belin topraktan kaldırdığı iri parça açıklaması, sabanın ya da belin topraktan kaldırdığı iri parça, sabanın ya da belin topraktan kaldırdığı iri parça ne demek