Sabanın tarlada bıraktığı iz bulmacada nedir?

Sabanın tarlada bıraktığı iz“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 2 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Sabanın tarlada bıraktığı iz” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Sabanın tarlada bıraktığı iz“ sorusuna cevap olarak “AGOS”, “HAGOS” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı2
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı4
Harf Sayısı28

Anahtar Kelimeler:

bulmaca soruları sabanın tarlada bıraktığı iz, bulmacada sabanın tarlada bıraktığı iz, bulmaca çözümü sabanın tarlada bıraktığı iz, sabanın tarlada bıraktığı iz açıklaması, bulmaca sabanın tarlada bıraktığı iz, sözlükte sabanın tarlada bıraktığı iz ne, sabanın tarlada bıraktığı iz ne demek, sabanın tarlada bıraktığı iz tanımı, sabanın tarlada bıraktığı iz, bulmaca sözlüğü 'sabanın tarlada bıraktığı iz', sözlük sabanın tarlada bıraktığı iz, sözlükte sabanın tarlada bıraktığı iz, sabanın tarlada bıraktığı iz nedir