Saban demirinin tarla sürülürken açtığı çizgi bulmacada nedir?

Saban demirinin tarla sürülürken açtığı çizgi“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Saban demirinin tarla sürülürken açtığı çizgi” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Saban demirinin tarla sürülürken açtığı çizgi“ sorusuna cevap olarak “ABARA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı45

Anahtar Kelimeler:

sözlükte saban demirinin tarla sürülürken açtığı çizgi ne, bulmaca çözümü saban demirinin tarla sürülürken açtığı çizgi, bulmaca saban demirinin tarla sürülürken açtığı çizgi, bulmaca sözlüğü 'saban demirinin tarla sürülürken açtığı çizgi', sözlük saban demirinin tarla sürülürken açtığı çizgi, saban demirinin tarla sürülürken açtığı çizgi, sözlükte saban demirinin tarla sürülürken açtığı çizgi, saban demirinin tarla sürülürken açtığı çizgi tanımı, bulmacada saban demirinin tarla sürülürken açtığı çizgi, saban demirinin tarla sürülürken açtığı çizgi ne demek, bulmaca soruları saban demirinin tarla sürülürken açtığı çizgi, saban demirinin tarla sürülürken açtığı çizgi açıklaması, saban demirinin tarla sürülürken açtığı çizgi nedir