Sabahleyin gün doğusundan esen hafifve yumuşak rüzgar bulmacada nedir?

Sabahleyin gün doğusundan esen hafifve yumuşak rüzgar“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Sabahleyin gün doğusundan esen hafifve yumuşak rüzgar” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Sabahleyin gün doğusundan esen hafifve yumuşak rüzgar“ sorusuna cevap olarak “SABA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı7
Harf Sayısı53

Anahtar Kelimeler:

sabahleyin gün doğusundan esen hafifve yumuşak rüzgar açıklaması, sabahleyin gün doğusundan esen hafifve yumuşak rüzgar ne demek, sözlükte sabahleyin gün doğusundan esen hafifve yumuşak rüzgar ne, sözlükte sabahleyin gün doğusundan esen hafifve yumuşak rüzgar, bulmaca sabahleyin gün doğusundan esen hafifve yumuşak rüzgar, sözlük sabahleyin gün doğusundan esen hafifve yumuşak rüzgar, sabahleyin gün doğusundan esen hafifve yumuşak rüzgar tanımı, bulmaca çözümü sabahleyin gün doğusundan esen hafifve yumuşak rüzgar, bulmaca soruları sabahleyin gün doğusundan esen hafifve yumuşak rüzgar, sabahleyin gün doğusundan esen hafifve yumuşak rüzgar nedir, bulmaca sözlüğü 'sabahleyin gün doğusundan esen hafifve yumuşak rüzgar', bulmacada sabahleyin gün doğusundan esen hafifve yumuşak rüzgar, sabahleyin gün doğusundan esen hafifve yumuşak rüzgar