Sıvama kapakların dışına sarılan gömlek bulmacada nedir?

Sıvama kapakların dışına sarılan gömlek“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Sıvama kapakların dışına sarılan gömlek” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Sıvama kapakların dışına sarılan gömlek“ sorusuna cevap olarak “ŞÖMİZ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı39

Anahtar Kelimeler:

sıvama kapakların dışına sarılan gömlek nedir, sözlükte sıvama kapakların dışına sarılan gömlek ne, bulmaca çözümü sıvama kapakların dışına sarılan gömlek, sıvama kapakların dışına sarılan gömlek ne demek, sözlükte sıvama kapakların dışına sarılan gömlek, sıvama kapakların dışına sarılan gömlek tanımı, bulmacada sıvama kapakların dışına sarılan gömlek, sözlük sıvama kapakların dışına sarılan gömlek, bulmaca sözlüğü 'sıvama kapakların dışına sarılan gömlek', bulmaca soruları sıvama kapakların dışına sarılan gömlek, bulmaca sıvama kapakların dışına sarılan gömlek, sıvama kapakların dışına sarılan gömlek, sıvama kapakların dışına sarılan gömlek açıklaması