Sıkıştırılmış Hava İçine Püskürtülen Yakıtla Çalışan Motor bulmacada nedir?

Sıkıştırılmış Hava İçine Püskürtülen Yakıtla Çalışan Motor“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Sıkıştırılmış Hava İçine Püskürtülen Yakıtla Çalışan Motor” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Sıkıştırılmış Hava İçine Püskürtülen Yakıtla Çalışan Motor“ sorusuna cevap olarak “DİZEL” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı7
Harf Sayısı58

Anahtar Kelimeler:

sıkıştırılmış hava i̇çine püskürtülen yakıtla çalışan motor ne demek, sözlük sıkıştırılmış hava i̇çine püskürtülen yakıtla çalışan motor, bulmaca sıkıştırılmış hava i̇çine püskürtülen yakıtla çalışan motor, sıkıştırılmış hava i̇çine püskürtülen yakıtla çalışan motor nedir, sıkıştırılmış hava i̇çine püskürtülen yakıtla çalışan motor, sıkıştırılmış hava i̇çine püskürtülen yakıtla çalışan motor açıklaması, sözlükte sıkıştırılmış hava i̇çine püskürtülen yakıtla çalışan motor ne, bulmacada sıkıştırılmış hava i̇çine püskürtülen yakıtla çalışan motor, bulmaca çözümü sıkıştırılmış hava i̇çine püskürtülen yakıtla çalışan motor, bulmaca sözlüğü 'sıkıştırılmış hava i̇çine püskürtülen yakıtla çalışan motor', bulmaca soruları sıkıştırılmış hava i̇çine püskürtülen yakıtla çalışan motor, sıkıştırılmış hava i̇çine püskürtülen yakıtla çalışan motor tanımı, sözlükte sıkıştırılmış hava i̇çine püskürtülen yakıtla çalışan motor