Sıcaklık Işınlarını Geçirmeyen bulmacada nedir?

Sıcaklık Işınlarını Geçirmeyen“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Sıcaklık Işınlarını Geçirmeyen” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Sıcaklık Işınlarını Geçirmeyen“ sorusuna cevap olarak “ADİATHERMİC” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı3
Harf Sayısı30

Anahtar Kelimeler:

sözlükte sıcaklık işınlarını geçirmeyen, sıcaklık işınlarını geçirmeyen, sıcaklık işınlarını geçirmeyen nedir, sözlükte sıcaklık işınlarını geçirmeyen ne, bulmaca sıcaklık işınlarını geçirmeyen, bulmacada sıcaklık işınlarını geçirmeyen, bulmaca çözümü sıcaklık işınlarını geçirmeyen, sıcaklık işınlarını geçirmeyen tanımı, bulmaca soruları sıcaklık işınlarını geçirmeyen, sıcaklık işınlarını geçirmeyen ne demek, bulmaca sözlüğü 'sıcaklık işınlarını geçirmeyen', sözlük sıcaklık işınlarını geçirmeyen, sıcaklık işınlarını geçirmeyen açıklaması