Sıcak bölgelerde yetişen yaşlı bir ağaç bulmacada nedir?

Sıcak bölgelerde yetişen yaşlı bir ağaç“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Sıcak bölgelerde yetişen yaşlı bir ağaç” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Sıcak bölgelerde yetişen yaşlı bir ağaç“ sorusuna cevap olarak “BAN” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı39

Anahtar Kelimeler:

bulmaca sözlüğü 'sıcak bölgelerde yetişen yaşlı bir ağaç', bulmacada sıcak bölgelerde yetişen yaşlı bir ağaç, sıcak bölgelerde yetişen yaşlı bir ağaç ne demek, sıcak bölgelerde yetişen yaşlı bir ağaç tanımı, bulmaca soruları sıcak bölgelerde yetişen yaşlı bir ağaç, sözlükte sıcak bölgelerde yetişen yaşlı bir ağaç ne, sıcak bölgelerde yetişen yaşlı bir ağaç, sözlük sıcak bölgelerde yetişen yaşlı bir ağaç, sıcak bölgelerde yetişen yaşlı bir ağaç nedir, bulmaca sıcak bölgelerde yetişen yaşlı bir ağaç, bulmaca çözümü sıcak bölgelerde yetişen yaşlı bir ağaç, sözlükte sıcak bölgelerde yetişen yaşlı bir ağaç, sıcak bölgelerde yetişen yaşlı bir ağaç açıklaması