Sıcak bölgelerde yetişen ve meyvesinden şerbet yapılan bir ağaç bulmacada nedir?

Sıcak bölgelerde yetişen ve meyvesinden şerbet yapılan bir ağaç“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Sıcak bölgelerde yetişen ve meyvesinden şerbet yapılan bir ağaç” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Sıcak bölgelerde yetişen ve meyvesinden şerbet yapılan bir ağaç“ sorusuna cevap olarak “DEMİRHİNDİ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı9
Harf Sayısı63

Anahtar Kelimeler:

sözlük sıcak bölgelerde yetişen ve meyvesinden şerbet yapılan bir ağaç, bulmaca soruları sıcak bölgelerde yetişen ve meyvesinden şerbet yapılan bir ağaç, sözlükte sıcak bölgelerde yetişen ve meyvesinden şerbet yapılan bir ağaç ne, sözlükte sıcak bölgelerde yetişen ve meyvesinden şerbet yapılan bir ağaç, bulmaca sözlüğü 'sıcak bölgelerde yetişen ve meyvesinden şerbet yapılan bir ağaç', bulmaca sıcak bölgelerde yetişen ve meyvesinden şerbet yapılan bir ağaç, sıcak bölgelerde yetişen ve meyvesinden şerbet yapılan bir ağaç açıklaması, sıcak bölgelerde yetişen ve meyvesinden şerbet yapılan bir ağaç nedir, bulmaca çözümü sıcak bölgelerde yetişen ve meyvesinden şerbet yapılan bir ağaç, bulmacada sıcak bölgelerde yetişen ve meyvesinden şerbet yapılan bir ağaç, sıcak bölgelerde yetişen ve meyvesinden şerbet yapılan bir ağaç tanımı, sıcak bölgelerde yetişen ve meyvesinden şerbet yapılan bir ağaç, sıcak bölgelerde yetişen ve meyvesinden şerbet yapılan bir ağaç ne demek