Sığla yağı” da denilen ve günlük ağacından elde edilen balsam bulmacada nedir?

Sığla yağı” da denilen ve günlük ağacından elde edilen balsam“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 2 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Sığla yağı” da denilen ve günlük ağacından elde edilen balsam” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Sığla yağı” da denilen ve günlük ağacından elde edilen balsam“ sorusuna cevap olarak “KIGALA”, “TIGALA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı2
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı10
Harf Sayısı61

Anahtar Kelimeler:

sözlükte sığla yağı” da denilen ve günlük ağacından elde edilen balsam, bulmaca sözlüğü 'sığla yağı” da denilen ve günlük ağacından elde edilen balsam', sığla yağı” da denilen ve günlük ağacından elde edilen balsam tanımı, sığla yağı” da denilen ve günlük ağacından elde edilen balsam nedir, sığla yağı” da denilen ve günlük ağacından elde edilen balsam ne demek, sözlük sığla yağı” da denilen ve günlük ağacından elde edilen balsam, sığla yağı” da denilen ve günlük ağacından elde edilen balsam, sözlükte sığla yağı” da denilen ve günlük ağacından elde edilen balsam ne, bulmaca sığla yağı” da denilen ve günlük ağacından elde edilen balsam, bulmaca çözümü sığla yağı” da denilen ve günlük ağacından elde edilen balsam, bulmacada sığla yağı” da denilen ve günlük ağacından elde edilen balsam, bulmaca soruları sığla yağı” da denilen ve günlük ağacından elde edilen balsam, sığla yağı” da denilen ve günlük ağacından elde edilen balsam açıklaması