Sığırın öd kesesinden çıkan ve sarılığı iyi ettiğine inanaılan taş bulmacada nedir?

Sığırın öd kesesinden çıkan ve sarılığı iyi ettiğine inanaılan taş“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Sığırın öd kesesinden çıkan ve sarılığı iyi ettiğine inanaılan taş” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Sığırın öd kesesinden çıkan ve sarılığı iyi ettiğine inanaılan taş“ sorusuna cevap olarak “HARAZA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı10
Harf Sayısı66

Anahtar Kelimeler:

bulmaca soruları sığırın öd kesesinden çıkan ve sarılığı iyi ettiğine inanaılan taş, sığırın öd kesesinden çıkan ve sarılığı iyi ettiğine inanaılan taş nedir, bulmaca sığırın öd kesesinden çıkan ve sarılığı iyi ettiğine inanaılan taş, sığırın öd kesesinden çıkan ve sarılığı iyi ettiğine inanaılan taş ne demek, sözlükte sığırın öd kesesinden çıkan ve sarılığı iyi ettiğine inanaılan taş, bulmaca sözlüğü 'sığırın öd kesesinden çıkan ve sarılığı iyi ettiğine inanaılan taş', sığırın öd kesesinden çıkan ve sarılığı iyi ettiğine inanaılan taş tanımı, sözlükte sığırın öd kesesinden çıkan ve sarılığı iyi ettiğine inanaılan taş ne, bulmacada sığırın öd kesesinden çıkan ve sarılığı iyi ettiğine inanaılan taş, bulmaca çözümü sığırın öd kesesinden çıkan ve sarılığı iyi ettiğine inanaılan taş, sözlük sığırın öd kesesinden çıkan ve sarılığı iyi ettiğine inanaılan taş, sığırın öd kesesinden çıkan ve sarılığı iyi ettiğine inanaılan taş, sığırın öd kesesinden çıkan ve sarılığı iyi ettiğine inanaılan taş açıklaması