Sığırın öd kesesinden çıkan ve sarılığı iyi ettiğine inanılan taş bulmacada nedir?

Sığırın öd kesesinden çıkan ve sarılığı iyi ettiğine inanılan taş“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Sığırın öd kesesinden çıkan ve sarılığı iyi ettiğine inanılan taş” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Sığırın öd kesesinden çıkan ve sarılığı iyi ettiğine inanılan taş“ sorusuna cevap olarak “HARAZA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı10
Harf Sayısı65

Anahtar Kelimeler:

bulmacada sığırın öd kesesinden çıkan ve sarılığı iyi ettiğine inanılan taş, bulmaca soruları sığırın öd kesesinden çıkan ve sarılığı iyi ettiğine inanılan taş, sığırın öd kesesinden çıkan ve sarılığı iyi ettiğine inanılan taş ne demek, sığırın öd kesesinden çıkan ve sarılığı iyi ettiğine inanılan taş tanımı, bulmaca sözlüğü 'sığırın öd kesesinden çıkan ve sarılığı iyi ettiğine inanılan taş', bulmaca sığırın öd kesesinden çıkan ve sarılığı iyi ettiğine inanılan taş, sözlükte sığırın öd kesesinden çıkan ve sarılığı iyi ettiğine inanılan taş ne, sözlükte sığırın öd kesesinden çıkan ve sarılığı iyi ettiğine inanılan taş, bulmaca çözümü sığırın öd kesesinden çıkan ve sarılığı iyi ettiğine inanılan taş, sözlük sığırın öd kesesinden çıkan ve sarılığı iyi ettiğine inanılan taş, sığırın öd kesesinden çıkan ve sarılığı iyi ettiğine inanılan taş, sığırın öd kesesinden çıkan ve sarılığı iyi ettiğine inanılan taş açıklaması, sığırın öd kesesinden çıkan ve sarılığı iyi ettiğine inanılan taş nedir