Sıçak bölgelerde yetişen yağlı bir ağaç bulmacada nedir?

Sıçak bölgelerde yetişen yağlı bir ağaç“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Sıçak bölgelerde yetişen yağlı bir ağaç” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Sıçak bölgelerde yetişen yağlı bir ağaç“ sorusuna cevap olarak “BAN” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı39

Anahtar Kelimeler:

bulmaca çözümü sıçak bölgelerde yetişen yağlı bir ağaç, sıçak bölgelerde yetişen yağlı bir ağaç açıklaması, sıçak bölgelerde yetişen yağlı bir ağaç tanımı, bulmaca sıçak bölgelerde yetişen yağlı bir ağaç, sözlükte sıçak bölgelerde yetişen yağlı bir ağaç, sıçak bölgelerde yetişen yağlı bir ağaç nedir, bulmacada sıçak bölgelerde yetişen yağlı bir ağaç, sıçak bölgelerde yetişen yağlı bir ağaç ne demek, bulmaca sözlüğü 'sıçak bölgelerde yetişen yağlı bir ağaç', bulmaca soruları sıçak bölgelerde yetişen yağlı bir ağaç, sıçak bölgelerde yetişen yağlı bir ağaç, sözlükte sıçak bölgelerde yetişen yağlı bir ağaç ne, sözlük sıçak bölgelerde yetişen yağlı bir ağaç