Süryanilerin Paskalya Çöreği bulmacada nedir?

Süryanilerin Paskalya Çöreği“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Süryanilerin Paskalya Çöreği” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Süryanilerin Paskalya Çöreği“ sorusuna cevap olarak “KLİÇE” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı3
Harf Sayısı28

Anahtar Kelimeler:

süryanilerin paskalya çöreği açıklaması, sözlükte süryanilerin paskalya çöreği, süryanilerin paskalya çöreği tanımı, bulmacada süryanilerin paskalya çöreği, bulmaca çözümü süryanilerin paskalya çöreği, süryanilerin paskalya çöreği nedir, bulmaca süryanilerin paskalya çöreği, sözlükte süryanilerin paskalya çöreği ne, süryanilerin paskalya çöreği, bulmaca sözlüğü 'süryanilerin paskalya çöreği', süryanilerin paskalya çöreği ne demek, sözlük süryanilerin paskalya çöreği, bulmaca soruları süryanilerin paskalya çöreği