Sürüldükten sonra bir yıl dinlenmeye bırakılan tarla bulmacada nedir?

Sürüldükten sonra bir yıl dinlenmeye bırakılan tarla“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Sürüldükten sonra bir yıl dinlenmeye bırakılan tarla” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Sürüldükten sonra bir yıl dinlenmeye bırakılan tarla“ sorusuna cevap olarak “HERK” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı7
Harf Sayısı52

Anahtar Kelimeler:

bulmaca soruları sürüldükten sonra bir yıl dinlenmeye bırakılan tarla, bulmaca çözümü sürüldükten sonra bir yıl dinlenmeye bırakılan tarla, sözlükte sürüldükten sonra bir yıl dinlenmeye bırakılan tarla ne, sürüldükten sonra bir yıl dinlenmeye bırakılan tarla ne demek, sözlükte sürüldükten sonra bir yıl dinlenmeye bırakılan tarla, bulmaca sözlüğü 'sürüldükten sonra bir yıl dinlenmeye bırakılan tarla', sürüldükten sonra bir yıl dinlenmeye bırakılan tarla açıklaması, sürüldükten sonra bir yıl dinlenmeye bırakılan tarla tanımı, bulmaca sürüldükten sonra bir yıl dinlenmeye bırakılan tarla, bulmacada sürüldükten sonra bir yıl dinlenmeye bırakılan tarla, sürüldükten sonra bir yıl dinlenmeye bırakılan tarla, sözlük sürüldükten sonra bir yıl dinlenmeye bırakılan tarla, sürüldükten sonra bir yıl dinlenmeye bırakılan tarla nedir