Sürüldükten Sonra Nadasa Bırakılan Tarla bulmacada nedir?

Sürüldükten Sonra Nadasa Bırakılan Tarla“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Sürüldükten Sonra Nadasa Bırakılan Tarla” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Sürüldükten Sonra Nadasa Bırakılan Tarla“ sorusuna cevap olarak “HERK” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı40

Anahtar Kelimeler:

sürüldükten sonra nadasa bırakılan tarla ne demek, sözlük sürüldükten sonra nadasa bırakılan tarla, sürüldükten sonra nadasa bırakılan tarla nedir, bulmaca sözlüğü 'sürüldükten sonra nadasa bırakılan tarla', sürüldükten sonra nadasa bırakılan tarla açıklaması, sürüldükten sonra nadasa bırakılan tarla tanımı, bulmaca soruları sürüldükten sonra nadasa bırakılan tarla, sürüldükten sonra nadasa bırakılan tarla, sözlükte sürüldükten sonra nadasa bırakılan tarla ne, bulmaca sürüldükten sonra nadasa bırakılan tarla, bulmaca çözümü sürüldükten sonra nadasa bırakılan tarla, bulmacada sürüldükten sonra nadasa bırakılan tarla, sözlükte sürüldükten sonra nadasa bırakılan tarla