Sümer ve Akad topraklarını kapsayan eski bir imparatorluk bulmacada nedir?

Sümer ve Akad topraklarını kapsayan eski bir imparatorluk“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Sümer ve Akad topraklarını kapsayan eski bir imparatorluk” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Sümer ve Akad topraklarını kapsayan eski bir imparatorluk“ sorusuna cevap olarak “BABİL” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı8
Harf Sayısı57

Anahtar Kelimeler:

sözlükte sümer ve akad topraklarını kapsayan eski bir imparatorluk, bulmacada sümer ve akad topraklarını kapsayan eski bir imparatorluk, bulmaca çözümü sümer ve akad topraklarını kapsayan eski bir imparatorluk, bulmaca soruları sümer ve akad topraklarını kapsayan eski bir imparatorluk, sümer ve akad topraklarını kapsayan eski bir imparatorluk ne demek, bulmaca sümer ve akad topraklarını kapsayan eski bir imparatorluk, sümer ve akad topraklarını kapsayan eski bir imparatorluk, sümer ve akad topraklarını kapsayan eski bir imparatorluk nedir, sözlükte sümer ve akad topraklarını kapsayan eski bir imparatorluk ne, sözlük sümer ve akad topraklarını kapsayan eski bir imparatorluk, sümer ve akad topraklarını kapsayan eski bir imparatorluk tanımı, sümer ve akad topraklarını kapsayan eski bir imparatorluk açıklaması, bulmaca sözlüğü 'sümer ve akad topraklarını kapsayan eski bir imparatorluk'