Sümer Mitolojisinde Ay Tanrısı bulmacada nedir?

Sümer Mitolojisinde Ay Tanrısı“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Sümer Mitolojisinde Ay Tanrısı” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Sümer Mitolojisinde Ay Tanrısı“ sorusuna cevap olarak “NANNAR” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı4
Harf Sayısı30

Anahtar Kelimeler:

sözlük sümer mitolojisinde ay tanrısı, sümer mitolojisinde ay tanrısı nedir, bulmaca soruları sümer mitolojisinde ay tanrısı, sümer mitolojisinde ay tanrısı tanımı, sümer mitolojisinde ay tanrısı, bulmacada sümer mitolojisinde ay tanrısı, sözlükte sümer mitolojisinde ay tanrısı, sümer mitolojisinde ay tanrısı ne demek, bulmaca çözümü sümer mitolojisinde ay tanrısı, sümer mitolojisinde ay tanrısı açıklaması, sözlükte sümer mitolojisinde ay tanrısı ne, bulmaca sözlüğü 'sümer mitolojisinde ay tanrısı', bulmaca sümer mitolojisinde ay tanrısı