Sülükle Tedavisine Verilen Ad bulmacada nedir?

Sülükle Tedavisine Verilen Ad“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Sülükle Tedavisine Verilen Ad” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Sülükle Tedavisine Verilen Ad“ sorusuna cevap olarak “HİRUDOTERAPİ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı4
Harf Sayısı29

Anahtar Kelimeler:

sülükle tedavisine verilen ad nedir, sözlükte sülükle tedavisine verilen ad ne, sözlük sülükle tedavisine verilen ad, bulmaca sözlüğü 'sülükle tedavisine verilen ad', sözlükte sülükle tedavisine verilen ad, bulmacada sülükle tedavisine verilen ad, bulmaca soruları sülükle tedavisine verilen ad, bulmaca çözümü sülükle tedavisine verilen ad, sülükle tedavisine verilen ad, sülükle tedavisine verilen ad açıklaması, sülükle tedavisine verilen ad ne demek, sülükle tedavisine verilen ad tanımı, bulmaca sülükle tedavisine verilen ad