Sömürge döneminin kalıntısı olan yarı feodal sistemin altında ezilen kızıld bulmacada nedir?

Sömürge döneminin kalıntısı olan yarı feodal sistemin altında ezilen kızıld“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Sömürge döneminin kalıntısı olan yarı feodal sistemin altında ezilen kızıld” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Sömürge döneminin kalıntısı olan yarı feodal sistemin altında ezilen kızıld“ sorusuna cevap olarak “İNDİGENİSMO” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı10
Harf Sayısı75

Anahtar Kelimeler:

bulmaca soruları sömürge döneminin kalıntısı olan yarı feodal sistemin altında ezilen kızıld, bulmaca sömürge döneminin kalıntısı olan yarı feodal sistemin altında ezilen kızıld, sözlük sömürge döneminin kalıntısı olan yarı feodal sistemin altında ezilen kızıld, sömürge döneminin kalıntısı olan yarı feodal sistemin altında ezilen kızıld ne demek, sözlükte sömürge döneminin kalıntısı olan yarı feodal sistemin altında ezilen kızıld ne, bulmaca sözlüğü 'sömürge döneminin kalıntısı olan yarı feodal sistemin altında ezilen kızıld', sözlükte sömürge döneminin kalıntısı olan yarı feodal sistemin altında ezilen kızıld, sömürge döneminin kalıntısı olan yarı feodal sistemin altında ezilen kızıld, bulmaca çözümü sömürge döneminin kalıntısı olan yarı feodal sistemin altında ezilen kızıld, bulmacada sömürge döneminin kalıntısı olan yarı feodal sistemin altında ezilen kızıld, sömürge döneminin kalıntısı olan yarı feodal sistemin altında ezilen kızıld açıklaması, sömürge döneminin kalıntısı olan yarı feodal sistemin altında ezilen kızıld tanımı, sömürge döneminin kalıntısı olan yarı feodal sistemin altında ezilen kızıld nedir