Rusya’daki Hakas Özerk Cumhuriyetinin başkenti bulmacada nedir?

Rusya’daki Hakas Özerk Cumhuriyetinin başkenti“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Rusya’daki Hakas Özerk Cumhuriyetinin başkenti” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Rusya’daki Hakas Özerk Cumhuriyetinin başkenti“ sorusuna cevap olarak “ABAKAN” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı46

Anahtar Kelimeler:

bulmaca sözlüğü 'rusya’daki hakas özerk cumhuriyetinin başkenti', rusya’daki hakas özerk cumhuriyetinin başkenti tanımı, rusya’daki hakas özerk cumhuriyetinin başkenti, bulmaca rusya’daki hakas özerk cumhuriyetinin başkenti, sözlükte rusya’daki hakas özerk cumhuriyetinin başkenti, sözlük rusya’daki hakas özerk cumhuriyetinin başkenti, bulmaca soruları rusya’daki hakas özerk cumhuriyetinin başkenti, rusya’daki hakas özerk cumhuriyetinin başkenti açıklaması, bulmacada rusya’daki hakas özerk cumhuriyetinin başkenti, bulmaca çözümü rusya’daki hakas özerk cumhuriyetinin başkenti, sözlükte rusya’daki hakas özerk cumhuriyetinin başkenti ne, rusya’daki hakas özerk cumhuriyetinin başkenti nedir, rusya’daki hakas özerk cumhuriyetinin başkenti ne demek