Rusya çarı Korkunç İvan’ın Moskova’dan ayrı olarak doğrudan kendi denetimin bulmacada nedir?

Rusya çarı Korkunç İvan’ın Moskova’dan ayrı olarak doğrudan kendi denetimin“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Rusya çarı Korkunç İvan’ın Moskova’dan ayrı olarak doğrudan kendi denetimin” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Rusya çarı Korkunç İvan’ın Moskova’dan ayrı olarak doğrudan kendi denetimin“ sorusuna cevap olarak “OPRİCNİNA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı10
Harf Sayısı75

Anahtar Kelimeler:

sözlükte rusya çarı korkunç i̇van’ın moskova’dan ayrı olarak doğrudan kendi denetimin, bulmaca soruları rusya çarı korkunç i̇van’ın moskova’dan ayrı olarak doğrudan kendi denetimin, rusya çarı korkunç i̇van’ın moskova’dan ayrı olarak doğrudan kendi denetimin açıklaması, bulmacada rusya çarı korkunç i̇van’ın moskova’dan ayrı olarak doğrudan kendi denetimin, bulmaca çözümü rusya çarı korkunç i̇van’ın moskova’dan ayrı olarak doğrudan kendi denetimin, rusya çarı korkunç i̇van’ın moskova’dan ayrı olarak doğrudan kendi denetimin nedir, sözlük rusya çarı korkunç i̇van’ın moskova’dan ayrı olarak doğrudan kendi denetimin, bulmaca rusya çarı korkunç i̇van’ın moskova’dan ayrı olarak doğrudan kendi denetimin, rusya çarı korkunç i̇van’ın moskova’dan ayrı olarak doğrudan kendi denetimin, rusya çarı korkunç i̇van’ın moskova’dan ayrı olarak doğrudan kendi denetimin ne demek, rusya çarı korkunç i̇van’ın moskova’dan ayrı olarak doğrudan kendi denetimin tanımı, sözlükte rusya çarı korkunç i̇van’ın moskova’dan ayrı olarak doğrudan kendi denetimin ne, bulmaca sözlüğü 'rusya çarı korkunç i̇van’ın moskova’dan ayrı olarak doğrudan kendi denetimin'