Rus mimarisinde odaları ısıtmak için yapılan fırın tarzı ocak bulmacada nedir?

Rus mimarisinde odaları ısıtmak için yapılan fırın tarzı ocak“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 2 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Rus mimarisinde odaları ısıtmak için yapılan fırın tarzı ocak” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Rus mimarisinde odaları ısıtmak için yapılan fırın tarzı ocak“ sorusuna cevap olarak “KOTLAN”, “PEÇ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı2
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı9
Harf Sayısı61

Anahtar Kelimeler:

sözlükte rus mimarisinde odaları ısıtmak için yapılan fırın tarzı ocak ne, bulmacada rus mimarisinde odaları ısıtmak için yapılan fırın tarzı ocak, bulmaca sözlüğü 'rus mimarisinde odaları ısıtmak için yapılan fırın tarzı ocak', rus mimarisinde odaları ısıtmak için yapılan fırın tarzı ocak ne demek, bulmaca rus mimarisinde odaları ısıtmak için yapılan fırın tarzı ocak, rus mimarisinde odaları ısıtmak için yapılan fırın tarzı ocak nedir, bulmaca çözümü rus mimarisinde odaları ısıtmak için yapılan fırın tarzı ocak, bulmaca soruları rus mimarisinde odaları ısıtmak için yapılan fırın tarzı ocak, rus mimarisinde odaları ısıtmak için yapılan fırın tarzı ocak, rus mimarisinde odaları ısıtmak için yapılan fırın tarzı ocak açıklaması, sözlükte rus mimarisinde odaları ısıtmak için yapılan fırın tarzı ocak, sözlük rus mimarisinde odaları ısıtmak için yapılan fırın tarzı ocak, rus mimarisinde odaları ısıtmak için yapılan fırın tarzı ocak tanımı