Ruhsal gerginliğin dışa vurması bulmacada nedir?

Ruhsal gerginliğin dışa vurması“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Ruhsal gerginliğin dışa vurması” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Ruhsal gerginliğin dışa vurması“ sorusuna cevap olarak “AJİTASYON” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı4
Harf Sayısı31

Anahtar Kelimeler:

sözlük ruhsal gerginliğin dışa vurması, ruhsal gerginliğin dışa vurması açıklaması, ruhsal gerginliğin dışa vurması tanımı, bulmaca ruhsal gerginliğin dışa vurması, bulmacada ruhsal gerginliğin dışa vurması, ruhsal gerginliğin dışa vurması ne demek, bulmaca soruları ruhsal gerginliğin dışa vurması, sözlükte ruhsal gerginliğin dışa vurması, ruhsal gerginliğin dışa vurması, sözlükte ruhsal gerginliğin dışa vurması ne, bulmaca çözümü ruhsal gerginliğin dışa vurması, ruhsal gerginliğin dışa vurması nedir, bulmaca sözlüğü 'ruhsal gerginliğin dışa vurması'