Rosa olarak tanımlanan bir süs bitkisi ve aynı adı taşıyan çiçeği bulmacada nedir?

Rosa olarak tanımlanan bir süs bitkisi ve aynı adı taşıyan çiçeği“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Rosa olarak tanımlanan bir süs bitkisi ve aynı adı taşıyan çiçeği” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Rosa olarak tanımlanan bir süs bitkisi ve aynı adı taşıyan çiçeği“ sorusuna cevap olarak “GUL” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı11
Harf Sayısı65

Anahtar Kelimeler:

rosa olarak tanımlanan bir süs bitkisi ve aynı adı taşıyan çiçeği ne demek, bulmaca rosa olarak tanımlanan bir süs bitkisi ve aynı adı taşıyan çiçeği, sözlükte rosa olarak tanımlanan bir süs bitkisi ve aynı adı taşıyan çiçeği ne, rosa olarak tanımlanan bir süs bitkisi ve aynı adı taşıyan çiçeği tanımı, bulmaca sözlüğü 'rosa olarak tanımlanan bir süs bitkisi ve aynı adı taşıyan çiçeği', bulmacada rosa olarak tanımlanan bir süs bitkisi ve aynı adı taşıyan çiçeği, rosa olarak tanımlanan bir süs bitkisi ve aynı adı taşıyan çiçeği, sözlükte rosa olarak tanımlanan bir süs bitkisi ve aynı adı taşıyan çiçeği, bulmaca çözümü rosa olarak tanımlanan bir süs bitkisi ve aynı adı taşıyan çiçeği, sözlük rosa olarak tanımlanan bir süs bitkisi ve aynı adı taşıyan çiçeği, bulmaca soruları rosa olarak tanımlanan bir süs bitkisi ve aynı adı taşıyan çiçeği, rosa olarak tanımlanan bir süs bitkisi ve aynı adı taşıyan çiçeği nedir, rosa olarak tanımlanan bir süs bitkisi ve aynı adı taşıyan çiçeği açıklaması