Romanya yerli halkına verilen ad bulmacada nedir?

Romanya yerli halkına verilen ad“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Romanya yerli halkına verilen ad” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Romanya yerli halkına verilen ad“ sorusuna cevap olarak “ULAH” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı32

Anahtar Kelimeler:

romanya yerli halkına verilen ad tanımı, sözlükte romanya yerli halkına verilen ad ne, sözlük romanya yerli halkına verilen ad, bulmaca romanya yerli halkına verilen ad, bulmaca soruları romanya yerli halkına verilen ad, bulmaca çözümü romanya yerli halkına verilen ad, romanya yerli halkına verilen ad ne demek, bulmacada romanya yerli halkına verilen ad, romanya yerli halkına verilen ad, sözlükte romanya yerli halkına verilen ad, romanya yerli halkına verilen ad açıklaması, bulmaca sözlüğü 'romanya yerli halkına verilen ad', romanya yerli halkına verilen ad nedir