Romalılarda dikdörtgen şeklinde yapılan planlı yapı bulmacada nedir?

Romalılarda dikdörtgen şeklinde yapılan planlı yapı“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Romalılarda dikdörtgen şeklinde yapılan planlı yapı” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Romalılarda dikdörtgen şeklinde yapılan planlı yapı“ sorusuna cevap olarak “BAZİLİKA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı51

Anahtar Kelimeler:

bulmaca çözümü romalılarda dikdörtgen şeklinde yapılan planlı yapı, bulmacada romalılarda dikdörtgen şeklinde yapılan planlı yapı, bulmaca soruları romalılarda dikdörtgen şeklinde yapılan planlı yapı, romalılarda dikdörtgen şeklinde yapılan planlı yapı, romalılarda dikdörtgen şeklinde yapılan planlı yapı tanımı, romalılarda dikdörtgen şeklinde yapılan planlı yapı nedir, bulmaca sözlüğü 'romalılarda dikdörtgen şeklinde yapılan planlı yapı', sözlük romalılarda dikdörtgen şeklinde yapılan planlı yapı, romalılarda dikdörtgen şeklinde yapılan planlı yapı ne demek, sözlükte romalılarda dikdörtgen şeklinde yapılan planlı yapı ne, bulmaca romalılarda dikdörtgen şeklinde yapılan planlı yapı, romalılarda dikdörtgen şeklinde yapılan planlı yapı açıklaması, sözlükte romalılarda dikdörtgen şeklinde yapılan planlı yapı