Rektum ve makat hastalıkları ile bunların tedavisini içeren cerrahi tıp dal bulmacada nedir?

Rektum ve makat hastalıkları ile bunların tedavisini içeren cerrahi tıp dal“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Rektum ve makat hastalıkları ile bunların tedavisini içeren cerrahi tıp dal” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Rektum ve makat hastalıkları ile bunların tedavisini içeren cerrahi tıp dal“ sorusuna cevap olarak “PROKTOLOJİ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı11
Harf Sayısı75

Anahtar Kelimeler:

rektum ve makat hastalıkları ile bunların tedavisini içeren cerrahi tıp dal tanımı, sözlükte rektum ve makat hastalıkları ile bunların tedavisini içeren cerrahi tıp dal ne, rektum ve makat hastalıkları ile bunların tedavisini içeren cerrahi tıp dal açıklaması, rektum ve makat hastalıkları ile bunların tedavisini içeren cerrahi tıp dal, bulmaca çözümü rektum ve makat hastalıkları ile bunların tedavisini içeren cerrahi tıp dal, rektum ve makat hastalıkları ile bunların tedavisini içeren cerrahi tıp dal ne demek, bulmaca rektum ve makat hastalıkları ile bunların tedavisini içeren cerrahi tıp dal, bulmacada rektum ve makat hastalıkları ile bunların tedavisini içeren cerrahi tıp dal, sözlük rektum ve makat hastalıkları ile bunların tedavisini içeren cerrahi tıp dal, sözlükte rektum ve makat hastalıkları ile bunların tedavisini içeren cerrahi tıp dal, rektum ve makat hastalıkları ile bunların tedavisini içeren cerrahi tıp dal nedir, bulmaca sözlüğü 'rektum ve makat hastalıkları ile bunların tedavisini içeren cerrahi tıp dal', bulmaca soruları rektum ve makat hastalıkları ile bunların tedavisini içeren cerrahi tıp dal