Refleks olaylarına bağlı konuşma bozukluğu bulmacada nedir?

Refleks olaylarına bağlı konuşma bozukluğu“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Refleks olaylarına bağlı konuşma bozukluğu” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Refleks olaylarına bağlı konuşma bozukluğu“ sorusuna cevap olarak “DİFTONJİ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı42

Anahtar Kelimeler:

bulmaca refleks olaylarına bağlı konuşma bozukluğu, sözlükte refleks olaylarına bağlı konuşma bozukluğu ne, refleks olaylarına bağlı konuşma bozukluğu, refleks olaylarına bağlı konuşma bozukluğu tanımı, refleks olaylarına bağlı konuşma bozukluğu ne demek, refleks olaylarına bağlı konuşma bozukluğu nedir, sözlükte refleks olaylarına bağlı konuşma bozukluğu, bulmaca soruları refleks olaylarına bağlı konuşma bozukluğu, bulmaca çözümü refleks olaylarına bağlı konuşma bozukluğu, refleks olaylarına bağlı konuşma bozukluğu açıklaması, bulmaca sözlüğü 'refleks olaylarına bağlı konuşma bozukluğu', sözlük refleks olaylarına bağlı konuşma bozukluğu, bulmacada refleks olaylarına bağlı konuşma bozukluğu