R Harfini Söyleyememe Ya Da Yanlış Söyleme Biçimindeki Konuşma Bozukluğu bulmacada nedir?

R Harfini Söyleyememe Ya Da Yanlış Söyleme Biçimindeki Konuşma Bozukluğu“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “R Harfini Söyleyememe Ya Da Yanlış Söyleme Biçimindeki Konuşma Bozukluğu” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “R Harfini Söyleyememe Ya Da Yanlış Söyleme Biçimindeki Konuşma Bozukluğu“ sorusuna cevap olarak “ROTASİZM” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı10
Harf Sayısı72

Anahtar Kelimeler:

r harfini söyleyememe ya da yanlış söyleme biçimindeki konuşma bozukluğu, r harfini söyleyememe ya da yanlış söyleme biçimindeki konuşma bozukluğu ne demek, sözlükte r harfini söyleyememe ya da yanlış söyleme biçimindeki konuşma bozukluğu, bulmaca r harfini söyleyememe ya da yanlış söyleme biçimindeki konuşma bozukluğu, bulmaca çözümü r harfini söyleyememe ya da yanlış söyleme biçimindeki konuşma bozukluğu, bulmaca soruları r harfini söyleyememe ya da yanlış söyleme biçimindeki konuşma bozukluğu, sözlük r harfini söyleyememe ya da yanlış söyleme biçimindeki konuşma bozukluğu, r harfini söyleyememe ya da yanlış söyleme biçimindeki konuşma bozukluğu açıklaması, bulmaca sözlüğü 'r harfini söyleyememe ya da yanlış söyleme biçimindeki konuşma bozukluğu', bulmacada r harfini söyleyememe ya da yanlış söyleme biçimindeki konuşma bozukluğu, r harfini söyleyememe ya da yanlış söyleme biçimindeki konuşma bozukluğu nedir, sözlükte r harfini söyleyememe ya da yanlış söyleme biçimindeki konuşma bozukluğu ne, r harfini söyleyememe ya da yanlış söyleme biçimindeki konuşma bozukluğu tanımı