Pulluğun toprakta bıraktığı iz bulmacada nedir?

Pulluğun toprakta bıraktığı iz“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Pulluğun toprakta bıraktığı iz” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Pulluğun toprakta bıraktığı iz“ sorusuna cevap olarak “TELEM” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı4
Harf Sayısı30

Anahtar Kelimeler:

sözlükte pulluğun toprakta bıraktığı iz, sözlükte pulluğun toprakta bıraktığı iz ne, pulluğun toprakta bıraktığı iz, bulmaca soruları pulluğun toprakta bıraktığı iz, bulmaca sözlüğü 'pulluğun toprakta bıraktığı iz', pulluğun toprakta bıraktığı iz tanımı, pulluğun toprakta bıraktığı iz ne demek, bulmaca çözümü pulluğun toprakta bıraktığı iz, bulmacada pulluğun toprakta bıraktığı iz, sözlük pulluğun toprakta bıraktığı iz, pulluğun toprakta bıraktığı iz açıklaması, pulluğun toprakta bıraktığı iz nedir, bulmaca pulluğun toprakta bıraktığı iz