Proton verebilen maddelerin genel adı bulmacada nedir?

Proton verebilen maddelerin genel adı“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Proton verebilen maddelerin genel adı” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Proton verebilen maddelerin genel adı“ sorusuna cevap olarak “ASİT” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı37

Anahtar Kelimeler:

bulmaca çözümü proton verebilen maddelerin genel adı, sözlükte proton verebilen maddelerin genel adı, sözlükte proton verebilen maddelerin genel adı ne, bulmaca soruları proton verebilen maddelerin genel adı, bulmaca sözlüğü 'proton verebilen maddelerin genel adı', proton verebilen maddelerin genel adı, bulmacada proton verebilen maddelerin genel adı, proton verebilen maddelerin genel adı açıklaması, proton verebilen maddelerin genel adı tanımı, sözlük proton verebilen maddelerin genel adı, proton verebilen maddelerin genel adı ne demek, bulmaca proton verebilen maddelerin genel adı, proton verebilen maddelerin genel adı nedir