Proteinleri Fosforile Eden Enzimler bulmacada nedir?

Proteinleri Fosforile Eden Enzimler“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Proteinleri Fosforile Eden Enzimler” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Proteinleri Fosforile Eden Enzimler“ sorusuna cevap olarak “KİNAZ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı4
Harf Sayısı35

Anahtar Kelimeler:

bulmaca soruları proteinleri fosforile eden enzimler, sözlük proteinleri fosforile eden enzimler, bulmaca çözümü proteinleri fosforile eden enzimler, proteinleri fosforile eden enzimler tanımı, bulmacada proteinleri fosforile eden enzimler, sözlükte proteinleri fosforile eden enzimler ne, bulmaca proteinleri fosforile eden enzimler, proteinleri fosforile eden enzimler nedir, sözlükte proteinleri fosforile eden enzimler, proteinleri fosforile eden enzimler ne demek, bulmaca sözlüğü 'proteinleri fosforile eden enzimler', proteinleri fosforile eden enzimler açıklaması, proteinleri fosforile eden enzimler