Propaganda Ve Kışkırtma Bürosu bulmacada nedir?

Propaganda Ve Kışkırtma Bürosu“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Propaganda Ve Kışkırtma Bürosu” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Propaganda Ve Kışkırtma Bürosu“ sorusuna cevap olarak “AGİTPROP” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı4
Harf Sayısı30

Anahtar Kelimeler:

bulmaca propaganda ve kışkırtma bürosu, propaganda ve kışkırtma bürosu tanımı, propaganda ve kışkırtma bürosu açıklaması, bulmacada propaganda ve kışkırtma bürosu, bulmaca soruları propaganda ve kışkırtma bürosu, sözlük propaganda ve kışkırtma bürosu, bulmaca sözlüğü 'propaganda ve kışkırtma bürosu', bulmaca çözümü propaganda ve kışkırtma bürosu, propaganda ve kışkırtma bürosu nedir, sözlükte propaganda ve kışkırtma bürosu, sözlükte propaganda ve kışkırtma bürosu ne, propaganda ve kışkırtma bürosu, propaganda ve kışkırtma bürosu ne demek