Pozitif film görüntüsünü taşıyan kalıp bulmacada nedir?

Pozitif film görüntüsünü taşıyan kalıp“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Pozitif film görüntüsünü taşıyan kalıp” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Pozitif film görüntüsünü taşıyan kalıp“ sorusuna cevap olarak “KLİŞE” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı38

Anahtar Kelimeler:

pozitif film görüntüsünü taşıyan kalıp tanımı, bulmaca soruları pozitif film görüntüsünü taşıyan kalıp, bulmacada pozitif film görüntüsünü taşıyan kalıp, sözlükte pozitif film görüntüsünü taşıyan kalıp, pozitif film görüntüsünü taşıyan kalıp nedir, pozitif film görüntüsünü taşıyan kalıp açıklaması, pozitif film görüntüsünü taşıyan kalıp ne demek, sözlük pozitif film görüntüsünü taşıyan kalıp, sözlükte pozitif film görüntüsünü taşıyan kalıp ne, bulmaca çözümü pozitif film görüntüsünü taşıyan kalıp, pozitif film görüntüsünü taşıyan kalıp, bulmaca sözlüğü 'pozitif film görüntüsünü taşıyan kalıp', bulmaca pozitif film görüntüsünü taşıyan kalıp