Portatif Bilgisayarlara Verilen Ad bulmacada nedir?

Portatif Bilgisayarlara Verilen Ad“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Portatif Bilgisayarlara Verilen Ad” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Portatif Bilgisayarlara Verilen Ad“ sorusuna cevap olarak “LAPTOP” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı4
Harf Sayısı34

Anahtar Kelimeler:

portatif bilgisayarlara verilen ad, portatif bilgisayarlara verilen ad tanımı, sözlükte portatif bilgisayarlara verilen ad ne, bulmaca sözlüğü 'portatif bilgisayarlara verilen ad', portatif bilgisayarlara verilen ad ne demek, bulmaca çözümü portatif bilgisayarlara verilen ad, bulmaca soruları portatif bilgisayarlara verilen ad, portatif bilgisayarlara verilen ad nedir, bulmaca portatif bilgisayarlara verilen ad, bulmacada portatif bilgisayarlara verilen ad, portatif bilgisayarlara verilen ad açıklaması, sözlük portatif bilgisayarlara verilen ad, sözlükte portatif bilgisayarlara verilen ad