Portakal ve limona yakın akraba olan bir meyve ağacı bulmacada nedir?

Portakal ve limona yakın akraba olan bir meyve ağacı“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Portakal ve limona yakın akraba olan bir meyve ağacı” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Portakal ve limona yakın akraba olan bir meyve ağacı“ sorusuna cevap olarak “ŞATOK” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı9
Harf Sayısı52

Anahtar Kelimeler:

sözlükte portakal ve limona yakın akraba olan bir meyve ağacı ne, sözlükte portakal ve limona yakın akraba olan bir meyve ağacı, portakal ve limona yakın akraba olan bir meyve ağacı nedir, portakal ve limona yakın akraba olan bir meyve ağacı, sözlük portakal ve limona yakın akraba olan bir meyve ağacı, portakal ve limona yakın akraba olan bir meyve ağacı ne demek, bulmaca sözlüğü 'portakal ve limona yakın akraba olan bir meyve ağacı', bulmaca portakal ve limona yakın akraba olan bir meyve ağacı, bulmaca soruları portakal ve limona yakın akraba olan bir meyve ağacı, bulmaca çözümü portakal ve limona yakın akraba olan bir meyve ağacı, bulmacada portakal ve limona yakın akraba olan bir meyve ağacı, portakal ve limona yakın akraba olan bir meyve ağacı tanımı, portakal ve limona yakın akraba olan bir meyve ağacı açıklaması