Poliester kumaşların boyanmasında kullanılan boyama ipi bulmacada nedir?

Poliester kumaşların boyanmasında kullanılan boyama ipi“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Poliester kumaşların boyanmasında kullanılan boyama ipi” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Poliester kumaşların boyanmasında kullanılan boyama ipi“ sorusuna cevap olarak “DİSPERS” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı55

Anahtar Kelimeler:

bulmacada poliester kumaşların boyanmasında kullanılan boyama ipi, poliester kumaşların boyanmasında kullanılan boyama ipi nedir, poliester kumaşların boyanmasında kullanılan boyama ipi tanımı, bulmaca poliester kumaşların boyanmasında kullanılan boyama ipi, bulmaca çözümü poliester kumaşların boyanmasında kullanılan boyama ipi, sözlük poliester kumaşların boyanmasında kullanılan boyama ipi, sözlükte poliester kumaşların boyanmasında kullanılan boyama ipi ne, bulmaca soruları poliester kumaşların boyanmasında kullanılan boyama ipi, poliester kumaşların boyanmasında kullanılan boyama ipi açıklaması, sözlükte poliester kumaşların boyanmasında kullanılan boyama ipi, bulmaca sözlüğü 'poliester kumaşların boyanmasında kullanılan boyama ipi', poliester kumaşların boyanmasında kullanılan boyama ipi ne demek, poliester kumaşların boyanmasında kullanılan boyama ipi