Plevra boşluğunda gaz bulunması bulmacada nedir?

Plevra boşluğunda gaz bulunması“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Plevra boşluğunda gaz bulunması” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Plevra boşluğunda gaz bulunması“ sorusuna cevap olarak “PNOMOTORAKS” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı4
Harf Sayısı31

Anahtar Kelimeler:

bulmaca plevra boşluğunda gaz bulunması, plevra boşluğunda gaz bulunması ne demek, bulmacada plevra boşluğunda gaz bulunması, bulmaca soruları plevra boşluğunda gaz bulunması, sözlükte plevra boşluğunda gaz bulunması, bulmaca çözümü plevra boşluğunda gaz bulunması, sözlük plevra boşluğunda gaz bulunması, plevra boşluğunda gaz bulunması açıklaması, bulmaca sözlüğü 'plevra boşluğunda gaz bulunması', plevra boşluğunda gaz bulunması, plevra boşluğunda gaz bulunması nedir, plevra boşluğunda gaz bulunması tanımı, sözlükte plevra boşluğunda gaz bulunması ne