Plazma sıvısının deri altı dokusuna ve seroz zarlara yaygın biçimde sızması bulmacada nedir?

Plazma sıvısının deri altı dokusuna ve seroz zarlara yaygın biçimde sızması“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Plazma sıvısının deri altı dokusuna ve seroz zarlara yaygın biçimde sızması” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Plazma sıvısının deri altı dokusuna ve seroz zarlara yaygın biçimde sızması“ sorusuna cevap olarak “ANAZARK” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı11
Harf Sayısı75

Anahtar Kelimeler:

bulmacada plazma sıvısının deri altı dokusuna ve seroz zarlara yaygın biçimde sızması, bulmaca soruları plazma sıvısının deri altı dokusuna ve seroz zarlara yaygın biçimde sızması, plazma sıvısının deri altı dokusuna ve seroz zarlara yaygın biçimde sızması açıklaması, bulmaca sözlüğü 'plazma sıvısının deri altı dokusuna ve seroz zarlara yaygın biçimde sızması', sözlük plazma sıvısının deri altı dokusuna ve seroz zarlara yaygın biçimde sızması, bulmaca çözümü plazma sıvısının deri altı dokusuna ve seroz zarlara yaygın biçimde sızması, plazma sıvısının deri altı dokusuna ve seroz zarlara yaygın biçimde sızması tanımı, plazma sıvısının deri altı dokusuna ve seroz zarlara yaygın biçimde sızması nedir, plazma sıvısının deri altı dokusuna ve seroz zarlara yaygın biçimde sızması, sözlükte plazma sıvısının deri altı dokusuna ve seroz zarlara yaygın biçimde sızması ne, plazma sıvısının deri altı dokusuna ve seroz zarlara yaygın biçimde sızması ne demek, sözlükte plazma sıvısının deri altı dokusuna ve seroz zarlara yaygın biçimde sızması, bulmaca plazma sıvısının deri altı dokusuna ve seroz zarlara yaygın biçimde sızması